نتایج جستجو برای عبارت :

بیمه های ورشکسته در ایران

زراعة الاسنان فی ایران
تهدف زراعة الاسنان فی ایران الى غرس زرعات معدنیة جدیدة مكان الاسنان، عن طریق استبدال الاسنان التالفة او المعطوبة، او لتعویض الاسنان المفقودة، وذلك نتیجة لامراض تتسبب فی تلف متقدم بالاسنان.زراعة الأسنان فی ایران لهدف تجمیلی ووظیفی، وهی تحل مكان الأسنان الطبیعیة. ودائمیة مدى الحیاة، كما نقوم بعملیات زرع الاسنان فی كل الحالات سواء كان عندكم سن مفقود واحد او اثنان او مجموعة.
تستخدم فی مراكز طب الاسنان فی ایران أفضل ا
زراعة الاسنان فی ایران
تهدف زراعة الاسنان فی ایران الى غرس زرعات معدنیة جدیدة مكان الاسنان، عن
طریق استبدال الاسنان التالفة او المعطوبة، او لتعویض الاسنان المفقودة،
وذلك نتیجة لامراض تتسبب فی تلف متقدم بالاسنان.
زراعة الأسنان فی ایران لهدف تجمیلی ووظیفی، وهی تحل مكان الأسنان
الطبیعیة. ودائمیة مدى الحیاة، كما نقوم بعملیات زرع الاسنان فی كل الحالات
سواء كان عندكم سن مفقود واحد او اثنان او مجموعة.
تستخدم فی مراكز طب الاسنان فی ایران أ
به استناد سایت حقوق تجاری دینا زمانی که تاجر از پرداخت دیون خود ناتوان شده و اعلام ورشکستگی می کند دادگاه موظف به حمایت های قانونی از تاجر ورشکسته است . در این حالت برای تاجر ورشکسته حکم جلب صادر نمی شود و شخصی به نام مدیر تصفیه وظیفه تعیین تکلیف اموال تاجر را برعهده می گیرد . برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد حمایت های قانونی از تاجر ورشکسته بر روی لینک زیر کلیک کنید :

www.heyvalaw.com/web/articles/view/1874/حمایت-های-قانونی-از-تاجر-ورشکسته.html

منع تعقیب انفرادیاز تاریخ صدور حکم ورشکستگی طلبکاران حق تعقیب انفرادی تاجر را ندارند.مدعی طلب باید دعوای خود را برعلیه مدیر تصفیه یا اداره تصفیه مطرح و یا به طرفیت او تعقیب کند(اقدامات اجرایی نیزمشمول همین قاعده است.)حال شدن دیون موجل:بعد از صدور حکم ورشکستگی قروض مهلت دار تاجر حال می شود. منع دریافت خسارت تأخیر تأدیه از دیون ورشکسته، به طلب ، طلبکاران ورشکسته بهره تعلق نمیگیردبه موجب رأی وحدت رویه براساس این رای طلبکاران ورشکسته اعم از ا
⭕️ویژگی کسب و کارهای ورشکسته:
80 درصد از ورشکستگی ها ناشی از پول نزول بوده است. (یعنی دریافت وام و بدهی بالا در زمان رکود)
دریافت وام در زمان رونق اقتصادی باید باشد.
20 درصد از ورشکستگی ها ناشی از این است که نتوانسته اند خود را با رفتار مصرف کننده تطبیق بدهند. یعنی وقتی بازار به سمت خدمات رفته است همچنان به بازرگانی غیر هایپری اصرار دارند.
♦️درباره هایپری شدن بیشتر بدانید:t.me/thesfa/302
 @TheSFA

بیمه‌های ورشکسته در ایران
همه شرکت‌های بیمه که در حال فعالیت هستند دارای مجوز رسمی از بیمه مرکزی هستند و تحت نظر بیمه مرکزی فعالیت می‌کنند. این موضوعی مهم جهت رفع نگرانی از ورشکستگی شرکت های بیمه برای همه بیمه گذاران مخصوصا برای بیمه گذاران بیمه‌های عمر که جنبه سرمایه گذاری در آنها مطرح است می‌باشد چرا که نظارت بیمه مرکزی وجود دارد.
از زمانی که صنعت بیمه در کشور شروع به فعالیت کرده است، تقریبا می‌توان گفت هیچ شرکتی ورشکسته نشده است. ت
به گزارش سایت حقوق تجارت دینا گاهی اوقات تاجر و یا شرکت تجارتی از بازپرداخت بدهی های خود ناتوان می شوند که به این حالت ورشکستگی می گوییم . قانون تجارت حمایت های خاصی را برای افراد و شرکت های و تاجران ورشکسته در نظر گرفته است . از جمله آنکه شخص ورشکسته توقیف نمی شود ولی بعد از صدور حکم ورشکستگی از دخل و تصرف در اموال خود منع می شود . برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد تعریف قانونی ورشکستگی و انواع آن بر روی لینک زیر کلیک کنید :

www.heyvalaw.com/web/arti

می نویسیم اگر غم داریم...
تو باور نکن...
ما این مدت از مردگی درآمدیم و زندگی کردیم. چه خوب که روزمره هایمان فراموشمان شد. چه خوب که غم های پست و کوچکمان بی رنگ شدند. چه خوب که دردهایمان، خواسته هایمان، دغدغه هایمان بزرگ تر شد. 

+ کاش میشد همه چیز در همین حال فریز شود و بماند که دوباره برنگردیم به تنظیمات کارخانه ورشکسته مان! 

Tu m'rappelles ct nuit-ci auprès de ton amour? En tant que j t'rappelle... Vs m'manquez infiniment

S: qn qui en a besoin

2429 - «شیرین عبادی» دلال حقوق‌بشری که به‌سبب خدمت به دولتهای استعماری پولهای زیادی گرفته، پس از آنکه چندی پیش خواهان محدود شدن مبادلات تجاری غربی‌ها با ایران شد، این‌بار خواستار تلاش جهت ورشکستگی بانک‌های ایرانی شد تا اینگونه فشار به مردم و حکومت ایران بیشتر شود.منبع: www.yon.ir/mzdr91
دانلود فایل اصلی
هیچ‌کس آگاهانه نمی‌خواهد چاق یا ورشکسته شود یا طلاق بگیرد، ولی اغلبِ (نه همیشه) این اتفاقات در نتیجه مجموعه‌ای از تصمیمات کوچک و ضعیف به وقوع می‌پیوندند. 61
پ.ن: تا الان 11 نفر پرسشنامه رو پاسخ دادن. شما هم انجام دادین خبر بدین. |link|
⛔️سردگمی جریان ورشکسته سیاسی بی شرافت غربگرا
عراقیها و لبنانیها و... کمک نکنند میگن چرا کمک نکردند؟
کمک هم کنند که مسخره و توهین میکنند! 
آخوندا نرن کمک سیل زده ها میگن اینا کجان خونه زندگی مردم و آب برد!
برن، میگن دارید ریا میکنید!
نظامیها و انقلابیها نباشن میگن اینا به فکر مردم نیستند
حضور پیدا کنند میگن به اینا چه تو کار دولت دخالت میکنند؟
شرافتشون رو از دست دادند بخدا...
⭕️what are the main functions of central banks?
♦️کارکردهای اصلی بانک مرکزی:
monetary policy
سیاست های پولی بانک مرکزی برای ایجاد ثبات مالی و  کنترل تورم از طریق نرخ بهره صورت می پذیرد. نرخ بهره پایین سیاست انبساطی و نرخ بهره بالا سیاست انقباظی تلقی می گردد.
کنترل سیستم بانکی و موسسات مالی بعهده بانک مرکزی می باشد.
بانک مرکزی مسئول جمع آوری اطلاعات مالی و انتشار آمار های مالی می باشد.
در اکثر کشورها بانک مرکزی مسئول چاپ پول می باشد.
central banks supervise the commercial bank
کنترل با
آدم کمی که به خود می‌آید، می‌فهمد چه
خسارت‌هایی بارآورده و هرروز چه‌مایه در حال ضرر دادن است. حکایت صاحب کارخانه‌یی
که سرمایه‌ی چندصد میلیاردی را به او سپرده‌اند، اما نه‌تنها از بازارش خبری
ندارد، بل‌که خوش‌خیال و مغرور از وجود این‌همه دم‌ودست‌گاه، روزها و ماه‌ها و سال‌هایی
را بدون تولید مستمر و مفید، به بازی و سرگرمی پشت سر می‌گذارد؛ با کارگرانی که صدای
اعتراض‌شان بلند شده، از جهت عقب افتادنِ حقوق و مزایای‌شان. دستِ آخر هم که
سلام
خیلی سخت  و غیرقابل باوره که بعد چندین سال تلاش و محبت خراب بشه
خراب بشه یعنی مجبور باشی از نقطه صفر شروع کنی..
حال آدم های ورشکسته رو دارم
دیدی گاهی به گذشتت نگاه میکنی میگی واقعا چه توان و قوتی داشتم و الان ندارم
مثلا اگه برگردم به فلان سال دیگه نمیتونم فلان کارم رو انجام بدم..
منم خیلی برام سخته از نقطه صفر شروع کنم..
خواب مفید ندارم
زندگی مفید ندارم
همش اذیت شدنه همش عذابه
وبلاگم شده سراپا انرژی منفی خخ
روزهای بدی رو میگذرونم دعام کن
چو
در هنگام معامله با وکیل خریدارملک چند نکته را رعایت کنید: ✏️١. وکیل حق اسقاط کافه خیارات، ضمانت کشف  فساد و تحویل گرفتن ملک را داشته باشد✏️٢. از دفترخانه ای که وکالت صادر شده بخواهید اعتبار وکالت نامه را تصدیق کند✏️٣. اگر خریدار ورشکسته و یا ممنوع المعامله  باشد، اعمال حقوقی وکیل خریدار هم بی اعتبار است ولو آنکه وکیل هیچ نوع ممنوعیتی نداشته باشد ✏️۴. عقد قرارداد فقط خریدار را متعهد می نماید و هیچ تعهدی برای وکیل ایجاد نمی کند بنابراین ب

علاج العقم فی ایران
یشیر علاج الخصوبة إلى الدواء المتبع من أجل مساعدة أولئك الذین یعانون من مشاكل الحمل ً. لذلك، یتم أخذ المساعدة الطبیة الاصطناعیة لمساعدتهم فی هذه العملیة. منذ أن تم استخدام علاج الخصوبة لعلاج حالات العقم عند المرضى، یشار إلیه أیضًا باسم "علاج العقم" (علاج الخصوبة). هذا النوع من المساعدة الطبیة الاصطناعیة  تساعد علی الإنجاب. و هذه العملیه فی تزاید یوما"بعد یوم.
site : www.dryouna.com

علاج العقم
العقم هو مرض یصیب جهاز التكاثر لدى
علاج العقم فی ایران
یشیر علاج الخصوبة إلى الدواء
المتبع من أجل مساعدة أولئك الذین یعانون من مشاكل الحمل ً. لذلك، یتم أخذ
المساعدة الطبیة الاصطناعیة لمساعدتهم فی هذه العملیة. منذ أن تم استخدام
علاج الخصوبة لعلاج حالات العقم عند المرضى، یشار إلیه أیضًا باسم "علاج
العقم" (علاج الخصوبة). هذا النوع من المساعدة الطبیة الاصطناعیة  تساعد
علی الإنجاب. و هذه العملیه فی تزاید یوما"بعد یوم.
site : www.dryouna.com

علاج العقم
العقم هو مرض یصیب جهاز التكاثر ل
پایان نامه ورشکستگی و اثرات آن
پایان نامه ورشکستگی و اثرات آن
مقدمه: اشخاص در طول زندگی خود ممکن است دچار مشکلات اقتصادی گردند، به‌طوری که قادر به پرداخت دیونی که برعهده دارند نباشند و دارایی آنها کفاف پرداخت بدهی آنها را ندهد، پیش آمدن این حالت برای تجار بیشتر محتمل است، زیرا لازمه عمل آنها قبول مخاطرات اقتصادی است و آنها همچنانکه ممکن است سود ببرند احتمال دارد به عللی سرمایه خود را از دست برهند و دیون زیادی پیدا کنند و در این صورت است که
2495 - «امیرعباس فخرآور» مواجب‌بگیر دولت آمریکا و از حامیان تحریم ایران، پس از آنکه چند روز پیش از اطاعت و پیروی نکردن مردم ایران از گروه‌های اپوزیسیون ابراز ناامیدی و عصبانیت کرد، مانند اسلافش در گروهک تروریستی منافقین خواستار ترور روحانیون و علمای دینی شد و ادعا کرد: “تمام کشورهایی که به توسعه، آزادی و دموکراسی رسیدند از مرحله آخوندکشی عبور کرده‌اند!!!”لینک کوتاه منبع: yon.ir/mzdr125
دانلود فایل اصلی
کشک یک فراورده ی شیری است  و آنهایی که به شیر حساسیت دارند اغلب می توانند بدون هیچ مشکلی پروتئین کشک با کیفیت را تحمل کنند .
پروتئین کشک دارای تمامی آمینو اسیدهای مورد نیاز بدن ، با بهترین توازن ممکن می باشد و می تواند جایگاهی ویژه در فهرست غذایی داشته باشد.
 پروتئین کشک سیستم ایمنی را تحریک و به ایجاد آنتی اکسیدان ارزشمند کمک می کند و رادیکالهای آزاد را نابود و در سم زدایی عوامل سرطان زا شرکت می کند  وعملکرد شناختی را در بیماران آسیب پذیر از
ordinary stock  سهام عادی
preference stock سهام ممتاز
♦️سهامداران ممتاز تنها سود مشخصی دریافت می کنند مثلا 5 درصد از ارزش اسمی
fixed dividend سود نقدی ثابتnominal value ارزش اسمی
♦️سهامداران ممتاز سود نقدی خود را زودتر از سهامداران عادی دریافت می کنند.
♦️در صورت ورشکستگی شرکت، پس از انجام امور تصفیه و انحلال شرکت و انجام فرایند فروش دارایی ها، ابتدا دارندگان اوراق قرضه و طلبکاران شرکت و پس از آن سهامداران ممتاز و در آخر سهامداران عادی خواهند بود تا بتوانند سرما
زمانی که کارخانه ارج تو ایران تاسیس شد هنوز سامسونگ دست به کار نشده بود... کارخانه ارج که سازنده لوازم خانگی در ایران بود در سال ۱۹۳۷ یعنی ۱ سال زودتر از کارخانه سامسونگ در کره تاسیس شد... الان سامسونگ دنیا رو گرفته و کارخانه ارج در سال ۱۳۹۵ ورشکسته شد...
کارخانه ارج در آغاز کارهای آهنگری، ریخته‌گری و جوشکاری انجام می‌داد و همچنین صندلی‌های تاشو نیز تولید می‌کرد . در دهه ۱۳۵۰ فعالیتش گسترش یافت و به تولید لوازم خانگی رو آورد و حتی محصولاتش را
ورشکستگی
اقسام ورشکستگی
با توجه به قانون تجارت ۳ نوع ورشکستگی وجود دارد:
ورشکستگی عادی که در آن، تاجر بر اثر عوامل خارجی یا حوادث غیرمترقبه، بدون تقصیر یا تقلب، متوقف شود.
ورشکستگی به تقصیر که به واسطه تقصیر و خطای تاجر حاصل می‌شود و از جمله جرایم غیرعمدی است.

ورشکستگی به تقلب که در این حالت، تاجر به دلیل سوء نیت و حیله و تقلبی که به کار برده است مجرم شناخته می‌شود و به استناد قانون تجارت، برای تعیین مجازات ورشکسته به تقلب، باید به قانون
یکی از سوالات مهم و اساسی که مشتریان بیمه های عمر در باره ضمانت اجرایی این بیمه نامه می پرسند این است که «اگر شرکت بیمه تا ۲۰ سال آینده ورشکسته شود یا به هرصورت وجود نداشته باشد تکلیف بیمه نامه من چه خواهد شد؟!»
در این مطلب با ارائه آیین نامه ها و ماده های قانوی بیمه مرکزی ایران سعی می کنیم پاسخی جامع و کامل به این سوال بدهیم.ماده ۳۷.ثبت هر مؤسسه بیمه در کشور ایران موکول به ارائه پروانه تأسیس که از طرف بیمه مرکزى ج.ا.ا صادر می شود خواهد بود. همچ
سفیر کشورمان در لندن از شکایت ایران از شبکه‌های معاند فارسی زبان خبر داد.

به گزارش رجانیوز به نقل از دانشجو، «حمید بعیدی نژاد» سفیر ایران در لندن در صفحه توئیترش نوشت: «سفارت کشورمان در لندن در نامه رسمی به نهاد نظارت بر شبکه‌های تصویری در انگلیس (آفکام)، از شبکه‌های معاند فارسی زبان همچون BBC فارسی، ایران اینترنشنال و من و تو، به علت تحریف مغرضانه تحولات اخیر ایران و دعوت به خشونت گسترده علیه نهاد‌های مدنی ایران شکایت کرده و خواستار اجر
رویایم به هیچ جای حال این مملکت ورشکسته نمیخورد اما مأیوسانه و معصومانه باورشان دارم. اینکه رگه های باریک آب زلال کم کم این سیلاب گل آلود را رقیقتر میکنند و اینکه پلشتیها ریزریز راهشان را میکشند و میروند. 
دل بسته‌ام با همه ظرفیتم به کاهش 65درصدی تلفات چارشنبه سوری، به برف و بارانهای رحمت که امسال باریدند به هوایی که کمی کمتر ناپاک بود.
 به صدای ساز بچه ام و آواز آن بچه ام که جورند با هم و با من،
به چشمهایی که شسته میشوند زیر باران اشک و نامرا
خواب زیاد همیشه از روی سستی نیست؛و همیشه هم نشانگر تنبلی نیست؛گاهی خواب زیاد از فرط خستگی است اما همیشه هم اینگونه نیست!من به وفور کسانی را می‌شناسم که از روی ترس، زیاد می‌خوابند!ترس از دست دادن عزیزان، ترس نزدیک شدن موعود خرید دوچرخه‌ی وعده داده شده، ترس از زندگی، ترس از آخرت، ترس از بودن در میان این مردمان، ترس از هر روز ناامیدتر شدن، ترس قرض، ترس بدهی، ترس بی‌پولی، ترس سر ماه و عرق و جبین، ترس از نیمه‌شب و خاطره‌ها، ترس از نشخوار حرف‌
در تگزاس 1 در پی ورشکسته شدن پدر بهرام(پژمان جمشیدی) بهرام برای کار و اقامت در برزیل
قصد به
عهده گرفتن سپرستی یک کودک برزیلی را می کند .
در این  حین برایشان اتفاقاتی رخ می دهد
که ماجرا را می سازد .
سام درخشانی-حمید فرخ نژاد -پژمان جمشیدی

لینک دانلود:Texas-1080_UPTV.co.mkv - 1.9 GB
25 سال حبس دختر جوان (بلانش مونیر) ⛔16
در این مطلب داستان دختری را  تعریف می کنیم که بخاطر عشق به یک مرد 25 سال توسط مادر خود حبس شد در سال ۱۸۷۶ بلانش مونیر ۲۵ ساله عاشق مرد وکیلی شد که هم از خودش بزرگتر و هم ورشکسته بود مادر بلانش با این ازدواج موافق نبود ولی بلانش به انجام این کار اصرار داشت.
مدتی بعد بلانش ناپدید شد دیگر هیچکس او را ندید. مادر و برادر او برایش سوگواری کردند و بعد از مدتی همه چیز تمام شد و آن ها به زندگی عادی خود بازگشتند اما این ه
بعد از:

8 شهریور 97 که توسط شرکت بیان به مناسبت  عید غدیر هدیه ای اعتباری به کاربران بیان تعلق گرفت..
30 اردیبهشت 98 و نامه بنفش من به مدیر بیان
17 خرداد 98 و پویش درخواست از «بیان» برای توسعه خدمات «بلاگ»
29 خرداد98 و دعوت به جلسه مدیر بیان با جمعی از بلاگرها
31 خرداد 98 که دیدار برخی از بلاگرها با آقای علی قدیری مدیر بیان صورت گرفت وایشان گفته بودند:

" رسم ما ایرانی هاست که کوزه گر باید از کوزه شکسته آب بخورد ولی قول دادند که وبلاگ بیان را بیشتر از قب
- شرایط⬇️
✍️مطابق ماده 522 قانون آیین دادرسی مدنی، طلبکار می تواند علاوه بر دریافت اصل طلب خود، بابت تأخیر بدهکار در پرداخت بدهی، از وی خسارت تأخیر تأدیه (دیرکرد) بگیرد. اما برای این کار چند شرط وجود دارد:
طلب از نوع وجه رایج (پول) باشد. پس برای مثال، بابت مواد شیمیایی، محصولات صنعتی، مواد غذایی و ... نمی توان دیرکرد گرفت. طلبکار از بدهکار درخواست نموده باشد که طلب وی را بدهد. بهترین راه برای این کار، ارسال اظهارنامه است. همچنین تقدیم دادخواست
سلام 
دختری ۲۰ ساله هستم که چند سال پیش با آقا پسری در اینترنت آشنا شدم، کنکور دادم، دانشگاه قبول شدم و دیگه باهاش ارتباطی نداشتم، چون اومد با مادرم تلفنی حرف زد برای اینکه بیان خواستگاری و مادر من هم رد کرد.
الان بعد از گذشتن چند سال دوباره برگشته و بهم میگه که رابطه با هم نداشته باشیم ولی چند وقت یک بار با هم صحبت کنیم. درس نخونده و من خودم رشته هوشبری میخونم و شغل آزاد داره و مسافت محل زندگی مون هم ۱۲ ساعت فاصله داره. از لحاظ عقلی و باطن خودش
اجاره کارخانه ارزان قیمت
متاسفانه این روزها صنعتگران کشورمان مسئله ی راه اندازی , احداث خرید یا اجاره کارخانه ارزان قیمت را ریسک میدانند و خیلی به طرف این نوع کسب و کارها و راه اندازی خط تولید نمیروند.
به نظر کارشناسان صاحب نظر دراین حوزه مهمترین عوامل شکست کسب و کارهای بزرگ در مقیاس کارخانه می تواند این موارد باشد: عدم تخصص کافی ،عدم آشنایی کامل به بازار محصولات ،نبود مدیریت ،متاسفانه در سال های اخیر شاهد رشد قارچ گونه کارخانه های تولید
دورهم جمعند هرشب دلبر و دلدارها
خوش به احوال پریشان همه بیدارها
توبه کردم هی شکستم توبه‌ها را پشت هم
خسته‌ام من از خودم، از این‌همه تکرارها
درد دین دیگر ندارم، دل به غفلت داده‌ام
وای اگر اسمم رود در زمره‌ی بی‌عارها
َربّی ” اَفْنَیتُ شَبابی” دست خالی آمدم
ورشکسته بنده‌ام، سرخورده از بازارها
عاقبت این بنده‌ی آلوده لایق می‌شود
بی‌نتیجه که نمی‌ماند همه اصرارها
نا امید از رحمتت هرگز نبودم، نیستم 
بدتر ازمن را تو بخشیدی خدایا بارها
خست
پست معمای اصغر آقا بیش از حد ساده‌لوحانه بود. همچین نوشته‌ای رو فقط از یک احمق می‌شه انتظار داشت. 
دنیای واقعی رو اگه طبق مثال قبل بخوایم پیش ببریم، اینطور می‌شه که اکثر مردم اصلاً نمی‌دونند نون تازه یعنی چه. حتی اگه اصغر آقا بهشون توضیح بده که نونِ تازه، سفت و خشکه، باور نمی‌کنند و نون‌های نرمی که از روزهای قبل مونده رو بر می‌دارند. نکته‌ی جالب اینکه حتی بعد از مصرف هم خوشحال‌ و راضی‌اند. چون درک تعیین‌شده‌ای از نون تازه دارند‌. ما «
رشد بورس در ایران،
در حالیکه در همه کشورها بورس، همراه قیمت نفت در حال سقوط است، ولی در ایران بورس روزهای خوبی را از سر می گذراند. علت این امر الیته بر همه واضح است: زیرا که دولت ده درصد سهام یکی از شرکتهای بزرگ ایران را بنام شستا، واگذار کرد. گردش مالی این واگذاری بقدری زیاد بود، که باعث رشد شاخص بورس هم شد. اما دلایل دیگری وجود دارد که: تا بحال مورد توجه قرار نگرفته، لذا بورس بازان را با ریسک زیادی متوجه کرده است. و آن مخفی کاری در مورد قدرت تو
سال 1379
بابام ورشکست شده بود افسردگی گرفته بود افتاده بود تو خونه .
طلبکارا زنگ میزدن و اوضاع خونه خیلی به هم ریخته بود .
من سوم دبستان بودم .
این از تلخ ترین خاطرات زندگیه منه ...
مامانم کلی زیر قالی ها رو گشت یه 200 تومنی بهم داد که برم نون بخرم .
من توی راه اون پول رو گم کردم ، ساعت مثلا 10 صبح از خونه رفته بودم بیرون که پول گم شد .
وقتی برگشتم خونه آفتاب رفته بود و من همچنان دنبال پول ِ نون ِ خونه میگشتم و پیدا هم نشد ،دست خالی برگشتم. کل پولی که تو خون
رونوشت به آنهایی که آرزو داشتند ایران را ژاپنیزه کنند و فکر می کردند ژاپن از ارتباط با آمریکا چه خیر کثیری دست یافته!!!
اقتصادی
ژاپن بدهکار ترین کشور جهان نسبت به درآمد خود است (آمریکا با ۲۰ تریلیون دلار بدهکار ترین کشور از لحاظ میزان بدهی است) و ۲۵۰ درصد تولید ناخالص ملی خود یعنی حدود ۱۴ تریلیون دلار بدهکار است. 
ایران کمتر از ۳۰ درصد تولید ناخالص ملی خود بدهی دارد. 
ژاپن حتی از یونان که ورشکسته ترین کشور اروپا است نیز بدهی بیشتر دارد. آمریکا
هتل لوکس
هتل لوکس
معرفی بهترین هتل های لوکس با امکاناتی بی نظیر شامل رستوران با غذاهای عالی و بهترین اراعه خدمات از جمله اینترنت پر سرعت با مجوز رسمی از کشور ترکیه ( استانبول ) * تلفن / 6659-986-0910

هتل لوکس
هتل لوکس برای این که تعهد و تأدیه وجه سرمایه از طرف شرکاء ثابت شود باید مدیرشرکت وقوع آن را به موجب نوشته که به دایره ثبت اسناد مرکز‌اصلی شرکت می‌سپارد وبه ثبت می‌رسد اعلام نماید و باید اسامی شرکاء را با مقداری از سرمایه که پرداختهشده با یک
سلام ریحانه! این روزها خیلی بیشتر از قبل به مجارستان فکر می‌کنم. نمی‌دانم تو هم داری به آن فکر می‌کنی یا نه. البته امیدوارم با وضعی که پیش آمده بقیه‌ی مردم به فکر مجارستان نیفتند. شاید وقتی متقاضی زیاد شود مرزهارا تنگ‌تر کنند و نگذارند خیلی راحت به آنجا برویم. ولی هرجوری شده باید برویم. اینجا وضع خوب نیست ریحانه! اینجا وقتی دولت پول کم می‌آورد دست می‌گذارد روی یک چیزی و گرانش می‌کند تا کم‌مانده‌اش را از مردم بگیرد و ورشکسته نشود. بعد مرد

تعریف ورشکستگی (درماندگی)
ماده ۴۱۲ قانون تجارت درباره ورشکستگى چنین تصریح دارد ورشکستگى تاجر یا شرکت تجارتى در نتیجه توقف از تأدیه وجوهى که بر عهده او است حاصل شود. حکم ورشکستگى تاجرى را که حین‌الفوت در حال توقف بوده تا یک‌سال بعد از مرگ او نیز مى‌توان صادر نمود
با استفاده از ماده مزبور مى‌توان گفت هرگاه تاجر یا شرکت تجارتى قادر به پرداخت بدهى خود نباشد دچار توقف مى‌گردد و ورشکسته مى‌باشد و به بیان دیگر وقتى کلیه اموال و دارائى تاجر یا
2 سال پیش در شهرستان ما وکیلی زندگی میکرد که معلومات زیادی در خصوص روانشناسی داشت.

وی تلاش میکرد با کمک اطلاعات خود ، خصومت ها ، دشمنی ها و سوء تفاهمات زن و شوهر ها را حل و فصل کند تا جدایی بین آنها شکل نگیرد.

او در اندک مدتی به خاطر معلومات زیاد در خصوص روانشناسی و مشاوره ی رایگان در این زمینه طرفداران فراوانی پیدا کرد و حتی خانواده ها به دفتر وکیل ، نه برای تشکیل پرونده ی قضایی بلکه برای حل مشاجرات خود مراجعه میکردند.

تا اینکه....

جمع بز
تخمین زده می‌شود که یک شرکت فنی در منطقه سیلیکون کالیفرنیا، در صورت ترک یکی از کارکنان، به طور متوسط 125 هزار دلار آمریکا از دست می‌دهد. بیل گیتس نیز معتقد است که اگر 20 نفر از کارکنان مهم مایکروسافت شغلشان را ترک کنند، مایکروسافت ورشکسته خواهد شد.

ده شغل برتر دنیا در سال 2010، اصلا در سال 2004 وجود نداشته‌اند.

اکنون در سیستم‌های آموزشی برگزیده دانش‌آموزان و دانشجویان، برای شغل‌هایی تربیت می‌شوند که هنوز وجود ندارند.

اگر دیروز دانش
موفقیت در بورس اتفاقی نیست. اگر برنامه و استراتژی مناسب داشته باشید احتمال اینکه سود کنید خیلی بالا میرود. در نقطه مقابل افرادی که عجول هستند و بدون دانش و اطلاعات کافی وارد بورس شده اند همیشه ضرر کرده اند!

برای ورود موفق به بورس بایستی اصول زیر را رعایت نمایید:

1) استفاده از یک مشاور مناسب در سرمایه گذاری 
2) انتخاب سهام مناسب و تحلیل صنایع
3) دنبال کردن اخبار بازار سرمایه

1) استفاده از یک مشاور مناسب در سرمایه گذاری: خیلی افراد نا آگاه و ب
ماده 10 - رسیدگی نخستین به دعاوی، حسب مورد در صلاحیت دادگاههای عمومی و انقلاباست مگر در مواردی که قانون مرجع دیگری را‌تعیین کرده باشد.‌ماده 11 - دعوا باید در دادگاهی اقامه شود که خوانده ، در حوزه قضایی آن اقامتگاهدارد و اگر خوانده در ایران اقامتگاه نداشته باشد، درصورتی که‌درایران محل سکونتموقت داشته باشد، در دادگاه همان محل باید اقامه گردد و هرگاه درایران اقامتگاه ویا محل سکونت موقت نداشته ولی مال‌غیرمنقول داشته باشد، دعوا در دادگاهی اق
دراقتصادهای ورشکسته این اتفاق بوجودمیامداسکناس بدون پشتوانه طلا چاپ میشدومهم فقط این بودکه همه باورکننداین اسکناس طلاهست سوای جزئیات امنیتی اسکناس فقط این مهم بودباورافرادواشخاص.همه دراتاق فکرکاخ سفیدبعدازسکس دسته جمعی به این فکرمیکردندکه پول باپشتوانه طلاراواردبانک های ایالات متحده نمایندوپول بدون پشتوانه طلارابه جهان پیرامون بدهند.
بیت کوین یک ارزدیجیتال بودکه برق مصرف مینمودتاتولیدشود.امااسکناس بی نیازبه الکتریسیته صرف کردن
1- در صورتی که مال موضوع وقف خراب شود یا خوف آن باشد که منجر به خرابی گردد به طوری که انتفاع از آن ممکن نباشد می توان مال مورد وقف را فروخت به شرطی که عمران آن متعذر باشد یا کسی برای عمران آن حاضر نشود. (از بین رفتن مال موضوع وقف برابر است با بطلان وقف)
2- در صورتی که بین موقوف علیهم تولید اختلاف شود به نحوی که بیم قتل نفس برود یا منجر به خرابی مال موقوفه گردد، می توان مال موقوفه را فروخت. (از بین رفتن مال موضوع وقف برابر است با بطلان وقف)
3-  از آنجا ک
بسمه تعالی
سلام

سوال :
آیا می­‌دانید اموال غیر قابل توقیف (مستثنیات دین) کدامند؟‌
پاسخ : 
مستثنیات دین اموالی هستند که برای زندگی فرد یا یک خانواده ضرورت دارند؛ قانون این اموال را مشخص نموده است؛ مثل اتومبیلی که شخص بدهکار به وسیله‌ی آن کسب درآمد می­‌کند، و به جز آن محل درآمد دیگری ندارد.
بر اساس ماده‌ی ۵۲۳ قانون آئین دادرسی مدنی و ماده‌ی ۶۵ قانون اجرای احکام مدنی اجرای رأی از مستثنیات دین اموال محکوم علیه۱، از جمله مسکن مورد نیاز محکو
آن موقع که اصلاً ایران، جایگاه امروزش را دارا نبود، ابهتش اندازه این سالها نبود، دوربین و رسانه و شانتاژ و ... هم در کار نبود، چند سردار بی ادعای اسلام به بوسنی رفتند و در قلب اروپای وحشی به مبارزه با خون آشام تر از داعش یعنی صربهای متجاوز پرداختند.
یکی از این سرداران که نقش اصلی در نجات مردم مظلوم بوسنی داشت حاج سعید قاسمی است، همان رزمنده خستگی ناپذیر جبهه های بین الملل اسلام که سیدالشهدای اهل قلم، تربیت امثال او را از بزرگترین دستاوردهای ا
  فروشگاه دیدم که اون قایق فقط یه ماکت بوده و سرجمع نیم کیلوگرمم وزن نداره و پوسته ی کاغذیش پاره شده و توی هوا تاب میخوره ، سریع چهره ی شهروز توی ذهنم تداعی شد ، نگاه کردم دیدم ته فروشگاه هنوز یه موتور سیکلت هارلی دیویدسون پارکه ، که روش نوشه ، شهروز
رفتم و شلنگ بنزینش را پاره کردم ، یه فندک زدم و در رفتم 
کل وجودم خشم بود ، برگشتم خونه ، دیدم جلوی خونه مون شلوغه ، با تعجب دیدم که قایق رو شهروز آورده و با پدرش دارند تحویل میدند ، 
رفتم جلو ، شهرو
رشته حسابداری یکی از رشته های پرطرفدار در سرتاسر دنیا می باشد.
دلیل این محبوبیت بازار کار بسیار داغ این رشته می باشد.
بسیار زیاد هستند دانشجویانی که بعد از فارغ التحصیلی از دانشگاه سریعاً جذب می شوند.
در این مقاله قصد داریم به بررسی این موضوع بپردازیم.
همانطور که می دانید یکی از مهمترین قسمت های هر تجارت یا کسب و کاری بخش مالی آن محسوب می شود.
در واقع اگر صاحب یک کسب و کار آنالیز و گزارشی شفاف از وضعیت آن کسب و کار نداشته باشد نمی تواند برای تج

محافظت از نماز
معمولاً انسان تلاش می کند از داشته ها ودارایی خود نگهداری و محافظت نماید به خصوص اگر آنچه را که از آن نگهداری می کند ، چیز با ارزشی باشد ، از طرفی وقتی از محافظت کردن سخن به میان می آید ، ذهن انسان بیشتر متوجّه مسائل مادی می شود ، در حالیکه محافظت اختصاصی به مادیات ندارد و شامل معنویات نیز می شود ، یکی از جنبه های محافظت ، حفظ کردن از آسیب و آفت است و همانگونه که انسان داشته های مادی خود را از آسیب و آفت نگهداری می کند ، لازم است
سیاستمداران ایالات متحده آمریکا از زمان بنیان گذاری پرچم های مستقل برای ایالات آمریکا ، و هدف گذاری این حرکت برای ماموریت سازی روند رو به نزول اقتصاد آتی آمریکا که چاره ای جز تجزیه ایالاتش را در پی خود خواهد داشت به طراحی استراتژی عقب گرد راهبردی و تدریجی خود مبادرت نموده اند تا شاید بتوانند در اجرای آخرین چاره خود ، شوک وارده را بصورت تدریجی مدیریت کنند و شاهد آوار کمتری در زلزله تجزیه شدن ایالات ، باشند!
اما چرا چاره نهایی را در اولین گام
50 راز سعادت رندی گیج
راز آفرینش سعادت ناب و وفور و فراوانی در زندگی شما چیست؟
خب، در واقع 50 راز وجود دارد. (50 راز سعادت رندی گیج) یا حداقل آن‌هایی است که من چندین بار وقتی که نشسته بودم و چندین فکر جدی به سراغم آمد از آنها استفاده کردم.
در واقع شما به این رازها نیاز دارید به شرطی که بتوانید از آن‌ها نگهداری و در زمان نیاز به آن مراجعه کنید.
پس بفرمایید، با تقدیم احترام:
تعدادی از این 50 راز خیالبافی هستند، برخی عمیق و ژرف. تعدادی واضح و روشن هست
دانلود رایگان فیلم پاستاریونی
فیلم ایرانی پاستاریونی ۱۳۹۷ به کارگردانی سهیل موفق
کارگردان: سهیل موفق | ژانر: اجتماعی، کمدی، خانوادگی | تاریخ انتشار: تیر ماه 1398
نوع: سینمایی | مخاطب: خانواده | مدت زمان: 97 دقیقه | کیفیت ویدئو: WEB-DL
فرمت: MP4 | حجم: متفاوت با هر کیفیت | تهیه کننده: بیتا منصوری
خلاصه داستان: پاستاریونی داستان غذاهاست. فیلم با بریانی اصفهانی ها شروع می شود و کوشان وقتی رستوران پدرش در تهران را ورشکسته می بیند، قصد می‌کند که یک بریانی به
کتاب از عرش به فرش، بیانگر پنج مرحله سقوط شرکت‌های قدرتمند است که با آگاهی از آن می‌توان مانع شکست و سقوط کسب و کارهای نوپا و یا حتی مشهور و قدیمی شد. جیم کالینز نویسنده کتاب از عرش به فرش، در میان چشم‌انداز ویران‌شده‌ شرکت‌های بزرگِ ورشکسته، به جستجوی پاسخی برای سوالات خود بوده است، اینکه چگونه شرکت‌های بزرگ سقوط می‌کنند؟‌
در خلاصه کتاب از عرش به فرش، در می‌یابیم که چگونه داشتن غرور و بی‌توجهی به انتقادات، روند سقوط یک شرکت را تسهیل
در دوره آموزشگاه های آرایشگری در شیراز چه مواردی را یاد می گیرم؟
در آموزشهای آرایشگری موارد زیر معمولا آموزش داده میشود:
آرایش و گریم مقدماتی
گریم و میکاپ عروس
اکستنشن مو
شنیون
رنگ و مش
کاشت ناخن و مژه
کوتاهی مو و هیرکات
چگونه یک آرایشگاه زنانه در شیراز افتتاح کنم؟
برای افتتاح یک آرایشگاه زنانه باید ابتدا دوره های آرایشگری را در آموزشگاه های آرایشگری طی کنید.بر اساس دسته بندی سازمان فنی حرفه ای بیش از 20 گرایش برای رشته آرایشگری زنانه وجود
حقوق تجارت شعبه‌ای از حقوق خصوصی است، که اعمال تجاری و تجار را تعریف نموده، اصول و قوانین حاکم بر روابط معاملاتی بازرگانان و اعمال تجاری را تنظیم می‌نماید.

در حقوق تجارت ایران مجموعۀ قواعدی وجود دارد که به طریق مخصوص به تجار، بنگاه‌های تجارتی و قراردادهای تجاری احاطه داشته مقررات راجع به دلائل و صلاحیت دادگاه‌ها و غیره را  اعمال می‌نماید.

روابط تجارتی
  عبارت است از عملیات حقوقی که تجار بین خود و مشتریان انجام می‌دهند.
  حقوق تجا
باب اول 
 در صلاحیت دادگاهها 
 فصل اول - در صلاحیت ذاتی و نسبی دادگاهها
 ماده - 10 رسیدگی نخستین به دعاوی، حسب مورد در صلاحیت دادگاههای عمومی و انقلاب است مگر در مواردی که قانون مرجع دیگری راتعیین کرده باشد. 

ماده - 11 دعوا باید در دادگاهی اقامه شود که خوانده ، در حوزه قضایی آن اقامتگاه دارد و اگر خوانده در ایران اقامتگاه نداشته باشد، درصورتی که درایران محل سکونت موقت داشته باشد، در دادگاه همان محل باید اقامه گردد و هرگاه درایران اقامتگاه و
مرحله جدید فروش اینترنتی ایران خودرو از روز یک شنبه -20 بهمن ماه- آغاز شده و تا زمان تکمیل ظرفیت نیز ادامه خواهد داشت. در طرح پیش فروش اعتباری ایران خودرو، مشتریان امکان ثبت نام برای انواع محصولات این شرکت را دارند.
در طرح پیش فروش ایران خودرو ویژه دهه فجر، موعد تحویل خودروها برای مردادماه 99 خواهد بود.
آغاز ویرایش قراردادهای معوق مشتریان
ایران خودرو طی اطلاعیه ای که در تاریخ دهم دیماه، برای نمایندگی‌هایش منتشر کرده، خبرهای جدیدی به مشتر
   متاسفانه
این یک شعار توخالی نیست، بلکه عین واقعیت است! زیرا بانکها نمی توانند بنگاه داری
کنند، لذا اگر پولها برای پس انداز، بسوی بانکها جریان پیدا کند، سرمایه در گردش
صنایع نابود می شود. به عبارت ساده تر: وقتی مردم تشویق می شوند که: با جایزه ها و
بهره های زیاد، و بدون ریسک، پول خود را به بانکها بدهند، این یک فرهنگ می شود!
لذا کسی به سراغ تولید نمی رود. زیرا تولید دارای ریسک است: ممکن است سود سرشار
داشته و یا: زیان قابل توجهی بکند. ولی مردم ترج
درهرکشوری که ورشکسته اقتصادی زیادباشددزدی رواج پیدامیکند.این دزدی دربسترهای مختلف بوجودمیاید.درباره پول کثیف زیادشنیدیداماگاهی اوقات این پول بحدی کثیف هست که ممکن هست تمام لباس لوازم خودراآتش بزنیدتابه پول حلال برسید.
اینترنت اشیاواطلاعات چگونه بوجودامد؟!
دنیای ارتباطات چجوری شکل گرفت؟یک تلفن چجوری ساخته شد؟هزاروسیله دیگرکه فکرمیکنیدمحتاج بهش هستیدوبهش نیازداریدچجوری بوجود آمد.ساده یک کلمه و آن نیازبه دانستن و تجربه هرچیزی بود.
آ
پژو 207: شعار یا واقعیت ؟! موضوعی که در زمان معرفی این محصول بحث برانگیز بود.ایران خودرو گران قیمت. همانطور که می دانید ، این 206 یک ماشین آسانسور معروف است که توسط وب سایت برزیل پژو ، معروف به در سراسر جهان با عنوان +206 ساخته و معرفی شده است. دلیل آزاد شدن این خودرو توسط وطن پرست با کد 207 کمی ناز است و ما را به یاد یک پژو فرانسوی با قطعات چینی می اندازد!با این حال ، اندکی پس از تکرار مدل 206 ، این محصول برای یک کاربر خاص جاده 89-91 کوتاه شد و عطش یک بازار ج
اگر قصد ورود به دنیای بین المللی تجارت را دارید، از میان کشورهای همسایه ،کشور ترکیه به دلیل رشد مناسب تجاری، اقتصادی درسال های اخیرانتخاب بسیار مناسبی می باشد. در زیر به شرح مختصری درباره انواع شرکت های رایج، جهت ثبت در ترکیه می پردازیم.1) شرکت با مسئولیت محدود :این نوع شرکت در ترکیه حداقل با دو و حداکثر با ۵۰ نفر شریک قابل ثبت است. و مسئولیت هر یک از سهامداران درمورد بدهی های شرکت محدود به مبلغ سرمایه گذاری شده در شرکت می باشد. در صورتی که شرک
مشهد، مقدس ترین شهر مذهبی کشورمان ایران است که اکثر مردم حداقل یکبار به این دیار سفر کرده اند و جدای از فیض معنوی ،در بازار مشهد گشت و گزار کرده اند و با کسبه و مردم مشهد برخورد داشه اند،مردم مهربان و صمیمی مشهد دارای اخلاق و روحیات خاصی هستند که اصفهان تور در این مطلب قصد دارد به آن بپردازد،پس با ما همراه شوید:
این شهربه دلیل وجود بارگاه مقدس امام رضا(ع)و همجواری با راه ابریشم وقابلیت های کشاورزی ازقدیم خصلت مهاجر پذیر بودن را به صورت یک ویژ
در راستای منویات مقام معظم رهبری که راهبرد برون رفت از رکود تولید و اقتصاد را سرلوحه ی امور و تصمیمات کشور قرار داده اند ، شایسته است آحاد مردم و مسولین با میزان قرار دادن آن اقدامات خود را انجام دهند ، 
برای رونق تولید بایستی بازار تقاضا تنظیم شده و نیاز مصرف کننده به خرید و مصرف کالای تولید داخل باشد  و از سوی دیگر امکانات شناسایی بازارهای صادراتی در اختیار تولید کننده قرار گیرد ، آنچه مسلم است سازمان توسعه تجارت ایران میتواند با انجام وظ
الف.
سلمان خدادادی رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس:
از 18 صندوق بازنشستگی  17 تاش ورشکسته اند.
در فاصله سال هایی 52 تا 83 یعنی 30 سال 1 میلیون 300 هزار بازنشسته داشتیم
درحالی که از سال 83 تا 92 یعنی 9 سال هم باز 1 میلیون 300 هزار نفر به
بازنشستگان اضافه کرده ایم.
وقتی فردی بازنشسته می شد بعد از بازنشستگی 11 سال حقوق می گرفت اما الان
با افزایش سن امید به زندگی  هر بازنشسته بین 30 تا 40 سال بعد از
بازنشستگی حقوق می گیرد.
عبدالرضا مصری رئیس کمیسیون اصل 44 مجلس:
همه جای
 ابتدای هر کسب و کاری، زمان سختی‌هاست. لابد این ضرب‌المثل را شنیده‌اید که «شش ماه اول را باید از جیب بخورید». گویا کاسبان قدیم هم متوجه شده بودند که ابتدای هر کسب و کاری، مثل کاشتن دانه در خاک است. تا چند وقت بار نخواهد داد. فقط باید آب بریزید و دائم مراقبتش کنید تا رشد کند و بتوانید از محصولش استفاده کنید.
اجازه بدهید تا با همان مثال کاشتن دانه جلو برویم. آیا دانه‌ای که تازه کاشته شده است، می‌تواند کمترین میزان اشتباه را تحمل کند؟ خیر، نمی
تفاوت بین قانون تجارت قدیم و لایحه جدید

فرمت فایل : doc
حجم : 62

صفحات : 19

گروه : اقتصاد

توضیحات محصول :
بررسی قانون تجارت ایران/ قانونی که ورشکسته را نمی شناسد
قانون تجارت ایران قانونی بسیار قدیمی است که
در دومین دهه قرن کنونی شمسی در سال 1311،
از قانون تجارت سال 1807 فرانسه اخذ شده بوده است. این قانون مربوط به بیش
از 200 سال پیش است و در خود ایران هم 81 ساله است.
این قانون بارها در فرانسه تغییر کرده و بنا به شرایط مختلف اقتصادی، به روز شده است
اما
در بازار فروش اجناس دست دوم بدلیل شرایط خاص اقتصادی در جامعه رونق زیادی پیدا کرده است. قیمت نسبتا مناسب و بعضا برند‌های اصلی و با کیفیت در بازار الکتروموتور دست دوم باعث شده است تا افراد بیشتری میل به خرید این وسیله از بازارهای دست دوم بیشتر شود. اما با توجه به نکاتی از قبیل نبود نظارت بر خرید و فروش اجناس دست دوم و عدم آگاهی خریدار نسبت به الکتروموتور دست دوم ، تقلب در این بازار بسیار زیاد دیده می شود چه بسیار افرادی که در دام فروشندگان سودج
 الرحمن الرحیم-نظیریات شخصی است-در کانال ایرا ن فردای قشنگ و-مشنگ – دوجناب بحث میکردند- جناب مجری به موقعیت محافظه کار ورشکسته رسیده بود که جناب قوام السلطنه ر جناب دکتر مرحوم مصدق ترجیح میداد ونمیدانست چرا ناامید است- دیگر محافظه کار امیداواربود که همیشه خبر خوش دراینده است—ودلیل عدم وحدت احزاب را غرب نمی دانست یکی از اساتید دانشگاه لندن مطلب جالبی میگفت که درطول تاریخ واینده صدق میکند اسبان درشکه برایانکه خط مستقیم کند خصوص درکوهس
مقبره لنین در مسکو

مقبره لنین از جاذبه‌های ترسناکی است سالانه گردشگران بی‌شماری را به مسکو می‌کشاند.
در این آرامگاه جسد مومیایی شده لنین انتظار شما را می‌کشد. مقبره لنین در میدان سرخ، یکی از ترسناک‌ترین جاذبه‌های مسکو و شاید مشهورترین مومیایی مدرن در جهان باشد. ولادیمیر ایلیچ لنین در مقبره‌ای هرمی شکل از جنس گرانیت قرمز و سنگ لابرادوریت سیاه، مومیایی و در زمان فریز شده است. گردشگران با ورود به این سازه با مقبره‌ای سیاه و سرد مواجه خ
با خرید سهام ملیز منتظر افزایش قیمت آن شده و پس از آن سهام ملیز خود را به فروش برسانید و از آن سود ببرید
همچنین از طریق سرمایه گذاری ماهانه نیز میتوانید سود بیشتری برای خود کسب کنید
در exmeliz امکان جذب زیرمجموعه در یک سطح را دارید که میتوانید از خرید و فروش سهام توسط زیرمجموعه خود سود ببرید
سود زیرمجموعه معادل 10 درصد از فی معامه ای هست که سایت برداشت میکند https://exmeliz.com/Home/signin/2647
ز نظر حقوقی که سهامدار در سرمایه شرکت دارد
سهام سرمایه‌ای — که می‌ت

ترک اعتیاد و روش های درمان آن
اگر چه عوارض ثانویه اعتیاد در بین گروهی از معتادین كه به دلیل فقر و تنگدستی امكان تامین هزینه زندگی خود را ندارند ،سبب می شود كه برای خرج اعتیاد خود دست به هر كاری بزنند ، نسبت به سر و وضع و بهداشت فردی بی تفاوت شوند و در یك كلام مشمول تمام صفاتی كه جامعه به معتادان نسبت می دهد باشند اما این عمومیت ندارند و اكثریت معتادان را شامل نمی شود.
 رش ، او را به وادی خلاف سوق می دهد. خوشبختانه مدتی است كه در قوانین تجدید نظ
✍️ دکتر محمد فاضلی
 ایران امروز سرزمینی است که در آن می‌توانید پولدار خفنی بشوید و این کار را به سرعت هم انجام دهید. قصد دارم در این یادداشت، یکی از راه‌های خفن پولدار شدن به شما هم یاد بدهم، چیزی شبیه آشپزی است. راه‌های خفن پولدار شدن، قسمت اول: تأسیس مؤسسه مالی و اعتباری.
اول، از یک جایی (مثلا اداره تعاون شهرتان) مجوز بگیرید که صندوق قرض‌الحسنه راه بیندازید. اول بگویید فقط می‌خواهم در سطح شهر خودم فعالیت کنم. 
دوم، چند نفر کله گنده و آدم
تو محله قدیمی، کمی جلوتر از خونه ما، یه چهارراه بود که سرش یک تیر برق قدیمی چوبی کاشته بودند به فاصله یک متری از دیوار یه خونه کهنه سال.
اونجا پاتوق پسرای محل بود و چشم و چراغ دخترای محل!
جماعت ذکور جوان، روزها به دیوار خونه تکیه میزدند و آمار دخترای محل رو میگرفتند و شبها کورسوی همون چراغ بالای تیر، روشنی بخش گپ و گفتهای دوستانه‌ی تا اِلاهِ صبحشون بود. خلاصه که امامزاده تیرِ محله، همیشه زائرهای خودشو داشت.
یادمه با دوستم از مدرسه میومدیم و چ
تو محله قدیمی، کمی جلوتر از خونه ما، یه چهارراه بود که سرش یک تیر برق قدیمی چوبی کاشته بودند به فاصله یک متری از دیوار یه خونه کهنه سال.
اونجا پاتوق پسرای محل بود و چشم و چراغ دخترای محل!
جماعت ذکور جوان، روزها به دیوار خونه تکیه میزدند و آمار دخترای محل رو میگرفتند و شبها کورسوی همون چراغ بالای تیر، روشنی بخش گپ و گفتهای دوستانه‌ی تا اِلاهِ صبحشون بود. خلاصه که امامزاده تیرِ محله، همیشه زائرهای خودشو داشت.
یادمه با دوستم از مدرسه میومدیم و چ
انحلال شرکت سهامی چگونه است؟
پس از انحلال شرکت سهامی مدیر شرکت سهامی دیکر سمتی نخواهد داشت.اگر
امور و کارهای شرکت به اتمام نرسیده باشد باید فردی به عنوان نماینده جهت پیگیری قروض
شرکت انتخاب میشود که مدیر تصفیه نام دارد.
متصدی تصفیه باید انحلال شرکت را مرجع ثبت  وآگهی برای اطلاع یافتن همه اعلام دارد. تا
مدتی که انحلال شرکت آگهی و ثبت نشده باشد در برابر اشخاص ثالث بی اثر می باشد.
موارد انحلال شرکت سهامی
را نام ببرید؟ انحلال بصورت قهری - انحلا
امران به معروف ....
حجت الاسلام ابوالحسن کیهانی رئیس تبلیغات اسلامی کبودراهنگ ، به دلیل اقامه امربه معروف و نهی از منکر ، توسط ، دختر داگ واکر ( سگ گردان) با ماشین زیر گرفته شد!
مدتی است که آمران به معروف ، به طور سلسله وار مورد ضرب و شتم و گاهی تا مرز شهادت پیش می روند.
در این نوشتار به بررسی این موضوع می پردازیم تا ببینیم مشکل اصلی کجاست.
هدف از امربه معروف و نهی از منکر ،جز خیرخواهی و انساندوستی نیست.
آمران به معروف و ناهیان از منکر ، تلاش می کنن
دانلود سریال کره ای میراث درخشان Shining Inheritance
با بازی هان هیو جو ، لی سونگ گی ، بائه سو بین و Moon Chae won

نام فارسی : میراث درخشان – میراث زیبا – میراث باشکوهنام انگلیسی : Brilliant Legacy – Beautiful Legacy – Shining Inheritanceمحصول: 2009 کره جنوبی از شبکه SBSژانر: عاشقانه | درام | خانوادگیتاریخ پخش: 05 اردیبهشت 1388- 25Apr 2009قسمت ها: 28نمره 8.0 در MDLمدت زمان: 60 دقیقهوضعیت: پایان یافته استبازیگران:Han Hyo joo – Lee Seung gi – Bae Soo bin – Moon Chae won
خلاصه داستان: زندگی کو ایون سوک (Han Hyo joo) شبیه
وقت تنگ‌ است و با این همه تنگ‌دستی، زندگی هم تمام قد خِنگ به نظر می‌رسد. زندگی آن قدرها نمی‌فهمد که بیست و چهار ساعت شبانه‌روز برای یک زندگی شرافتمندانه و خردمندانه کم است. باید از همه چیز بزنی تا مثلا آخر سگ دو زدنت یک تکه نان جلویت باشد و یک تکه استخوان جلوی دیگران نباشی. نه وقتی برای خواندن و نه وقتی برای نوشتن. همان دو فعلی که در ابتدای زندگی همه برایشان دست و پا می‌شکستند، اما اینگار آن هم از برای حساب و کتاب و پول و زندگی ورشکسته بوده ا
انگلستان جدید پدر ارنست تولر (هاوک) کشیش یک کلیسای کوچک اصلاح شده هلندی است. هنگامی که از او خواسته می شود از ماری (سیفرد) پیرمرد بخواهد که از شوهر افسرده خود (اترینجر) ، یک فعال محیط زیست ، مشاوره کند ، مارپیچ های تولر را به شک و تردید مذهبی و در مسیر خشونت سوق می دهد. دانلود فیلم ایرانی با کیفیت بلوریاولین اصلاح شده اوج پل شرودر است. مطالعه شخصیتی بخشی از یک مرد در ذبح معنوی که به دنبال رستگاری است (راننده تاکسی ، آمریکایی گیگولا) ، رساله اکسپر
انحلال شرکت سهامی چگونه است؟

پس از انحلال شرکت سهامی مدیر شرکت سهامی دیکر سمتی نخواهد داشت.اگر
امور و کارهای شرکت به اتمام نرسیده باشد باید فردی به عنوان نماینده جهت پیگیری قروض
شرکت انتخاب میشود که مدیر تصفیه نام دارد.

متصدی تصفیه باید انحلال شرکت را مرجع ثبت  وآگهی برای اطلاع یافتن همه اعلام دارد. تا
مدتی که انحلال شرکت آگهی و ثبت نشده باشد در برابر اشخاص ثالث بی اثر می باشد.

موارد انحلال شرکت سهامی
را نام ببرید؟ انحلال بصورت قهری - انحل
دولتها دچار یک بدهی منجمد هستند به نام بودجه جاری. که شامل حقوق و دستمزد کارمندان، پاداش هیات مدیره و مدیران است. رهایی از این  امر باعث می شود: دچار کسری بودجه نباشد، و دولت چابکتر گردد. راههای مختلفی برای کاهش هزینه های جاری پیشنهاد شده، ولی عملا آن را  افزایش داده و: بصورت مخفی در اورده! بطوریکه بیش از 60درصد هزینه های عمرانی هم، بایت حقوق و پاداش مدیران است. فرضا اگر به مدیرعامل بانک رفاه نمی توانند بیش از صد میلیون بدهند، بقیه را در شرکت ه
در حالیکه بازارهای مالی به خاطر شیوع کرونا در حال ریزش هستند و خبرگذاری ها از ضررهای سنگین برخی از صندوق های سرمایه گذاری میدهد و تحلیلگران هر کدام وضعیت امروز بازار رو با سال 2008 و حتی بعضی این ریزش ها با ریزش های تاریخی سال 1929 میلادی مقایسه میکنن و صندوق بین المللی پول چشم انداز اقتصادی پیش روی دنیا رو منفی گزارش کرده ، بنظر میرسه برخی از مدیران صندوق های سرمایه گذاری در این وضعیت دست به خریدهای سنگین دارن میزنن از جمله David Tepper.
اما David Tepper ک

اوایل دهه شصت تنها شامپوی موجود ، شامپوی خمره ای زرد رنگ داروگر بود .تازه آن را هم باید از مسجد محل تهیه می کردیم و اگر شانس یارمان بود و از همان شامپو ها یک عدد صورتی رنگش که رایحه سیب داشت گیرمان می آمد حسابی کیف می کردیم .
سس مایونز کالایی لوکس به حساب می آمد و پفک نمکی و ویفر شکلاتی یام یام تنها دلخوشی کودکی بود.
صف های طولانی در نیمه شب سرد زمستان برای 20 لیتر نفت !بگو مگو ها سر کپسول گاز که با کامیون در محله ها توزیع می شد ، خالی کردن گازوئیل
یه روز یه نفر میاد خدمت حاج شیخ رجبعلی خیاط و درخواست یک دست کت و شلوار پسرانه می کند. مرحوم شیخ می فرمایند: چه اندازه باشه، پسرت ریزه یا درشته؟خریدار میگه معمولیه. 
همون وقت پسر بچه ای با همون خصوصیات جسمی داشته از اونجا رد میشده خریدار از اون پسرک میخواد که بیاد و اون کت و شلوار را تنش کنه تا سایز بزنه. بعد از اینکه پسر بچه لباس تنش می کنه، خریدار میگه خوبه درش بیار.پسرک به خیال اینکه کت و شلوار مال خودشه یه دفعه حالت پژمردگی و غم بهش دست میده
بالاخره نماینده ولی فقیه در استان مازندران از این سمت استعفا کرد.
اخبار موثق اما غیر رسمی از انتخاب حجت الاسلام محمدی لایینی امام جمه شهرستان نکا برای تصدی این مسئولیت خطیر حکایت دارد.
دو سال است که بحث تغییر نماینده ولی فقیه استان مطرح شده؛ اما ظاهراً بعضی تحرکات مانع از اقدام جدی در این خصوص بوده است.
گاه گزینه هایی برای جانشینی حجت الاسلام طبرسی مطرح می گردید که احساس می شد در صورت انتصاب، استان را چند قدم از این وضعی که دارد عقب تر می کشا
اول ببینیم وضع ما سال 97 چگونه بوده است!

در سال 1397 وضعیت بسیار خاصی در اقتصاد ما پیش آمد که بنده و بسیاری ازدوستان در مورد آن قبلا صحبت کرده بودیم.
در بهمن 1396 با توجه به شرایط خاصی که در پیش بود، من پیش بینی کردم که دلار سیرصعودی خواهد داشت و این اتفاق از فروردین ما شروع شد و گاهی لحظه به لحظه قیمت دلار افزایش یافت
مهمترین دلیل آن جو بسیار سنگین روانی تحریم ها بود که مردم با نگرانی بسیار زیاد در مورد اینکه چگونه میتوانند ارزش دارایی خود را حفظ ک
چرا داشتن یک برنامه مالی اهمیت دارد؟
آیا تا به حال شنیده اید کسانی بوده اند که پولی به دستشان رسیده و آن را تلف کرده اند و بعد از پایان آن برمی گردند به حالت سابق؟
آیا این هم شنیده اید که یک شخص ورشکسته شده و دوباره در عرض مدت کوتاهی دوباره زندگی اش روی غلطک افتاده و می چرخد؟
به نظر شما چه چیزی در این اشخاص بوده که باعث شده یکی رشد کند و دیگری پسرفت کند؟
شاید الان بگویید:اینکه خیلی جوابش ساده است،معلومه اوضاع خراب اقتصادی باعث این فاجعه شده که
نام جان پرکینز در ایران شاید بسیار ناشناخته باشد اما در ایالات متحده به اندازه ی نام ادوارد اسنودن و هزاران افشاگر دیگر بسیار شناخته شده است و حتی شاید معروف ترین آنها باشد. آنچه در ادامه میخوانید معرفی کتاب جنجالی و اثرگذار وی به نام "اعترافات یک جنایتکار اقتصادی" است. کتابی که به عمق فساد لیبرالیسم تاخته و به ساده ترین شکل ممکن جنایات اقتصادی ایالات متحده علیه کشورهای درحال توسعه را افشا میکند طوری که حتی کسانی که چندان هم به علم اقتصاد م
همه ما می دانیم که کسب و کاری که توی اینترنت نباشد دیر یا زود ورشکست می شود
پس اگر کسب و کاری دارید هر  چه که باشد تا دیر نشده وارد اینترنت بکنید تا به مشکل نخورید و در اینده حرفی برای گفتن داشته باشید.
پس همراه وبسایت عالی سعیدمارکت باشید تا بهتون همه راز و رمز ساخت وبسایت رو به صورت کاملا رایگان بگه در حالی که این آموزش در وب سایت های دیگه بالای 1 میلیون قیمت داره.
ساخت سایت کاملا رایگان با سعیدمارکت
پکیج اولیه ساخت سایت کاملا رایگان می باشد.
...
یادم می‌آید خوابیدم،شاید هم منشی من را به یک هیپنوتیزم درمانی مهمان کرده بود!
همه با هم داشتند سر و صدا میکردند،انگار چیزی را گم کرده‌ بودند،داشتند زیر صندلی‌های چرم قرمز دنبال یک چیز نامعلوم میگشتند.«من»ای که لباس باز و قشنگی پوشیده بود گربه کوچولوی سفیدرنگی را بغل کرد و صاف نشست و گفت:گرفتمش بچه‌ها!
در همین حین جیغی از شادی کشید و گفت:اون اینجاست!!
همه سر‌ها با تعجب به سمت من برگشت،از این همه توجه ناگهانی خجالت‌زده شدم و رویم را برگر
شاید تابحال به این موضوع فکر کرده باشید کلمه تور از کجا آمده و چرا مردم تمایل زیادی به شرکت در تورهای گردشگری دارند در این مقاله از وبسایت "های هتل" به معرفی یکی از شخصیت های معروف در صنعت گردشگری می پردازیم که چگونه با ایده نوآورنه خود در گذشته سبب تحولی عظیم در صنعت گردشگری شد.
توماس کوک (Thomas cook) اولین نفر در تحول عظیم صنعت گردشگری بود و پایه ریزی تور های گردشگری و آژانس های مسافرتی تحت تاثیر از ایده ی وی پدید آمدند.
او بنیانگذار یکی از آژانس
هتل لوکس
هتل لوکس
معرفی بهترین هتل های لوکس با امکاناتی بی نظیر شامل رستوران با غذاهای عالی و بهترین اراعه خدمات از جمله اینترنت پر سرعت با مجوز رسمی از کشور ترکیه ( استانبول ) * تلفن / 6659-986-0910
لقب تور واندر کشورمان تور وان به عنوان تور خرید شناخته میشود ، دلیل آن هم این موضوع می باشد که هرکسی به شهر وان سفر میکند به علت خرید کردن است .
شهر وان همانند سایر شهرهای توریستی ترکیه دارای هتل های لوکس و تاپ نمی باشد و تفریح آنچنانی برای گردشگران ندارد
هیچ وقت خدا از این جماعت «انگیزشی» خوشم نیامد. هیچ وقت نتوانستم به حرفهای پرشکوه و حماسی این بزرگان گوش کنم و حتا کمی باورشان کنم. تنها کتابی هم که در این مورد خواندم کتاب معروف«راز» بود. فکر کنم هر کتابی از این دست بخوانید کم و بیش همان «راز» باشد با اسم و نویسنده ایی دیگر. گاهی می شود: قورباغه را قورت بده! گاهی یک چیز دیگر . عکس و سرنوشت و کار و کردار همه ی این الگوها هم تقریبا مشابه است: عده ایی مجسمه ی  سرخوش و دائم الخنده، با دندانهای مرتب و س
افراد شاغل و مدیران موفق هم نمی‌توانند به صورت 24 ساعته در طول هفت روز هفته مشغول به کار باشند. هر انسانی نیاز به تفریح و استراحت دارد و چه خوب می‌شود که در زمان استراحت هم مطالب جدیدتری برای موفقیت کسب کرد. یکی از بهترین تفریح‌ها دیدن فیلم است و چقدر عالی می‌شود که در کنار فیلم‌های بدون محتوای کاری خود، فیلم‌هایی ببینند که بتوانند از آنها نکات آموزنده‌ای را کسب کنند. در ادامه‌ی مقاله برای شما دوستان عزیز چند فیلم را معرفی می‌کنیم که با
زمان مطالعه : 4 دقیقه
قوانین بیمه ای قطعاً به نفع بیمه شدگان تصویب شده است . چراکه در غیر اینصورت اعتماد عموم جامعه به صنعت بیمه و ترس از ورشکستگی آنها ، کاهش پیدا میکند .
در این مقاله ، قوانین مربوط به خطر ورشکستگی شرکت های بیمه گر را بررسی کرده و نکات مهم و حیاتی را بازگو خواهیم کرد :
این خطر در بیمه های بلند مدت مانند بیمه عمر و سرمایه گذاری و یا بیمه هایی با خطر جانی و مالی سنگین ، مانند بیمه مسئولیت و آتش سوزی ، بیمه گذاران را نگران خواهد کرد

سیل پول
نقدینگی، یکی از کلمات رایج در اقتصاد است. به خصوص زمانی که اقتصاد دچار تورم می شود. نقدینگی مجموعه پول و حساب های غیرمدت دار گفته می شود. که در لحظه، می توان با آن ،خرید صورت بگیرد.

ممکن است شما خانه ای به ارزش یک میلیارد تومان داشته باشید. برای اینکه بتوانید آن را به پول تبدیل کنید. باید مدتی منتظر بمانید. که به فروش برسد و سپس با پول حاصل از آن خرید انجام دهید. بنابراین خانه دارای درجه نقدشوندگی پایینی است.

اما چرا نقدینگی باع
انواع دعاوی غیرما لی
۱-الزام  به تعهد غیرمالی
۲-دعوای  ثبت علایم تجاری و اختراع
۳-دعوای تخلیه
۴-تامین خواسته( موضوع ماده ۱۰۸ ق.آ.د.م )
۵-دستور موقت (موضوع ماده ۳۱۰ الی ۳۲۵ ق.آ.د.م)
۶-ابطال عملیات اجرایی اسناد غیرمالی مانند تخلیه
۷-تعیین داور و تقاضای اجرائیه برای رای داور
۸-حکم فروش مال غیر منقول
۹-تصرف عدوانی،ممانعت از حق ومزاحمت از حق(مواد ۱۵۸ ،۱۵۹،و ۱۶۰ ق.آ.د.م)
۱۰-عزل وکیل(۶۷۸ ق.م )
۱۱-عزل وکیل(بند ۱ ماده ۶۷۸ق.م)
تهیه و تنظیم :محمد رضا محمدی
برگرف
یکی از معیارها و ملاک ها برای تفکیک و شناسایی طرح های درآمدی شرکت های بازاریابی شبکه ای مجاز از شرکت های هرمی و غیر قانونی نحوه پرداخت پورسانت در سطوح مختلف آن هاست.
بطوری که در شرکت های بازاریابی شبکه ای به منظور پرداخت پورسانت ناشی از فعل فروش یا آموزش مجموعه، نحوه تبیین و محاسبه پورسانت در سطوح عمقی تا 3 سطح  طبق مقررات آیین نامه موضوع ماده 87 قانون نظام صنفی محدود شده است.کما اینکه اکثر شرکت ها تا 7 سطح نیز با شرایط تعدیل، مجوز پرداخت را
بسم تعالی
گفتمان سازی فرهنگ دفاع مقدس _معرفی موضوعات مهم_قسمت اول
در موضوع گفتمان سازی فرهنگ دفاع مقدس اولین شاخه ای که باید برای آشنایی با این موضوع به آن بپردازیم ،اهمیت گفتمان سازی فرهنگ دفاع مقدس بوده از جمله مواردی که در این راستا و با شناخت این موضوع به آن دست میبایم می توان به موارد زیر اشاره کرد :
1-ارتباط بین آشنایی با تاریخ دفاعی ایران و شناخت حادثه ی مهم دفاع مقدس را بهتر درک کنیم.
2-مقدمات لازم برای تهیه ی یک گفتمان در جامعه را بشناس
برنامه انتخاب کهنه سربازان ( VCP ) - با کسب اجازه از اوکلاهاما سیتیستاره‌ها و نوارها : By Nikkiواشنگتن - - قانونگذاران مجلس به دنبال تامین شش ماه بودجه اضطراری برای یک برنامه تقریبا ً ورشکسته هستند که به سربازان قدیمی اجازه می‌دهد تا پس از مذاکراتی که در یک قرارداد چند میلیارد دلاری برای تامین بودجه برنامه برای یک سال کامل و بررسی ساختمان‌های VA در سراسر کشور متوقف شده‌بودند ، مراقبت‌های بهداشتی دریافت کنند .اعضای کمیته روز سه‌شنبه به بحث در مو

هتل لوکس
خـــدمـــات هتـــل یکــــی از حیـــاتـــی‎تـــرین بخــــش‌هـــای هتل لوکس استمـــهمانان هتــــل‌هـــای لـــوکس دوســـت دارنـــد شـــناخـــته شـــونــــد و مورد تــــوجه قــــرار بـــگیرنــــد. بــــهتر اســــت کــــارکـــــنان هـــتل ، نــــام مســـافران را بــــدانــــند و بـــا آن‌ها احــــوال‌پــــرســـی کــــنند.
مســــئول نــــظافــــت هـــــتل هــــیچ وقــــت نـــــباید وســــایـــل شــــخصی مســـــاف
برترین شرکت بازاریابی شبکه ای  یکی از سوالات متداول بازاریابان این است که بهترین شرکت بازاریابی شبکه ای در ایران کدام شرکت است؟ برای پاسخ به این سوال باید قسمت های مختلف یک شرکت و موارد متعددی را بررسی کنیم و سپس این خود شما هستید که بهترین شرکت بازاریابی را انتخاب می کنید.در این قسمت موارد مخالف را بررسی می کنیم.
محصولات بی نظیر و رقابتی
یک شرکت خوب نتورک، باید با ارائه محصولات باکیفیت و خوب، بازاریابان خود را حمایت کند. چرا که فروش محص

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

اتوبار و باربری شرق محک بار ۰۹۱۲۵۳۶۶۰۶۸